dec 3

Leden

Gerrie Gerrie Tinnemans Jannie Jannie van der Doelen Anjo Anjo van de Meerakker Laura Laura Pijnappels Esther Esther van Breugel Iris Iris van Boxtel Ylona Ylona Kluijtmans Anouk Anouk Kluijtmans Mandy Mandy van Osch Mirne Mirne Cromsigt Britt Britt Gloudemans Lieke Lieke van Os Liza Liza Huijbers Yara Yara van der Doelen Isa Isa Kemps […]

dec 3

Trainers

Technische Trainers technischetrainsters@rc-alico.nl Jacqueline Verhoeven jacqueline@rc-alico.nl Esther van Breugel Ilse Verhoeven ilse@rc-alico.nl Cerine Verbruggen Martijn van Nimwegen martijn@rc-alico.nl Jill van Kasteren Show Trainsters showtrainsters@rc-alico.nl Gerrie Tinnemans gerrie@rc-alico.nl Anouk Kluijtmans + Roldansen Jannie van der Doelen jannie@rc-alico.nl Britt Gloudemans + Roldansen Anjo van de Meerakker anjo@rc-alico.nl Hulp Trainsters

dec 3

Bestuur

Berrie van Zoghel Voorzitter voorzitter@rc-alico.nl 06-13636204 Inge Ova Secretaris secretaris@rc-alico.nl 06-20420324 William Cromsigt Penningmeester penningmeester@rc-alico.nl Monique van der Doelen commissaris1@rc-alico.nl 06-41528479 Marina van Breugel Commissaris commissaris2@rc-alico.nl 073-5478994

dec 3

Accommodatie

Zuideinderparkhal De ingang voor RC-Alico bevind zich aan de zijde van de hal zelf. Zuideinderparkhal Ingang RC-Alico Website Facebook

dec 3

Wie/Wat is RC-Alico

Wie/Wat is RC-Alico: RC-Alico is een bruisende, actieve en sportieve vereniging die zich voornamelijk bezighoudt met kunstrolschaatsen voor zowel meisjes als jongens. We zijn een groeiende vereniging welke momenteel zo’n 45 leden heeft die de rolschaatssport actief beoefenen. Kunstrolschaatsen kan op individuele basis; het technische gedeelte waarin küren en figuren getraind worden, of kan in […]