dec 3

Leden

Gerrie Tinnemans Jannie van der Doelen Anjo van de Meerakker Emma van Boxtel Laura Pijnappels Esther van Breugel Iris van Boxtel Ylona Kluijtmans Anouk Kluijtmans Mandy van Osch Mirne Cromsigt Britt Gloudemans Cerine Verbruggen Lieke van Os Lynn Botti Liza Huijbers Yara van der Doelen Isa Kemps Willemijn v d Meerakker Sem van Zoggel Jorinde […]

dec 3

Trainsters

Technische Trainsters technischetrainsters@rc-alico.nl Jacqueline Verhoeven jacqueline@rc-alico.nl Ilse Verhoeven ilse@rc-alico.nl Show Trainsters showtrainsters@rc-alico.nl Gerrie Tinnemans gerrie@rc-alico.nl Jannie van der Doelen jannie@rc-alico.nl Anjo van de Meerakker anjo@rc-alico.nl Hulp Trainsters Emma van Boxtel Hulptrainster Esther van Breugel Hulptrainster Anouk Kluijtmans Hulptrainster Britt Gloudemans Hulptrainster

dec 3

Bestuur

Berrie van Zoghel Voorzitter voorzitter@rc-alico.nl 06-13636204 Inge Ova Secretaris secretaris@rc-alico.nl 06-20420324 William Cromsigt Penningmeester penningmeester@rc-alico.nl Marina van Breugel Commissaris commissaris1@rc-alico.nl 073-5478994 Monique van der Doelen commissaris2@rc-alico.nl 06-41528479

dec 3

Accommodatie

Zuideinderparkhal De ingang voor RC-Alico bevind zich aan de zijde van de hal zelf. Zuideinderparkhal Ingang RC-Alico Website Facebook

dec 3

Wie/Wat is RC-Alico

Wie/Wat is RC-Alico: RC-Alico is een bruisende, actieve en sportieve vereniging die zich voornamelijk bezighoudt met kunstrolschaatsen voor zowel meisjes als jongens. We zijn een groeiende vereniging welke momenteel zo’n 45 leden heeft die de rolschaatssport actief beoefenen. Kunstrolschaatsen kan op individuele basis; het technische gedeelte waarin küren en figuren getraind worden, of kan in […]